baner zlota

baner srebrna

Do pierwszego etapu konkursu drużynowego w ramach Polskiej Ligi Jeździeckiej w Bogusławicach przystąpiła rekordowa liczba siedmiu ekip. Wygrał Warszawsko-Mazowiecki Klub Jeździecki.

 DSC03064

Rywalizacja była bardzo zacięta. Zerowy wynik uzyskali zawodnicy Warszawsko-Mazowieckiego Klubu Jeździeckiego, oraz KJ Infernal Team. Zgodnie z przepisami, szefowie ekip do rozgrywki wystawili po jednym zawodniku. W niej po fantastycznym, ryzykownym, ale jednocześnie przemyślanym przejeździe, zwycięstwo dla WM ZJ wywalczył Jakub Kubiak na koniu Quilibet. Warto przypomnieć, że jego tata Bogdan oraz stryj Grzegorz to jeźdźcy, którzy z polską ekipą wygrywali konkursy o Puchar Narodów. W zwycięskiej ekipie byli także - Maria Kozina na koniu Clayton, Alicja Komorowska na Tenor i Stanisław Przedpełski na Daylight Whitney V.

Drugie miejsce, też zero punktów karnych w rozgrywce, ale z nieco gorszym czasem Niny Milczarek zajął Klub Infernal Team, założony przez Andrzeja Głoskowskiego. Trzecie miejsce z wynikiem 4 pkt. zajął klub Agro-Handel Śrem.

Wyniki TUTAJ

DSC02557

W rundzie złotej parkur ustawiony był na poziomie 140 cm. Dwie fazy bezbłędnie pokonały trzy pary. Najlepszy wynik uzyskał Andrzej Głoskowski, który dosiadał konia Bachelor Lad i przekroczył celowniki prawie o dwie sekundy szybciej od kolejnego, Dawida Skiby. Reprezentant Agro-Handlu startował w tym konkursie na wałachu Avocado L. Trzeci wynik uzyskał Sebastian Bąk na Camille De Diamant.

Wyniki TUTAJ

Fot. Asia Bręklewicz

Jutro w Bogusławicach konkursy indywidualne ok. 10.00 – I etap PLJ rundy brązowej (125 cm), ok. 12.00 – I etap PLJ rundy srebrnej (135 cm) i o 14.00 – I etap PLJ rundy złotej (145 cm) – Grand Prix Memoriał Barbary i Andrzeja Osadzińskich. Przypomnijmy, że te rozgrywki będzie można oglądać na żywo na stronie http://www.plj.pzj.pl/ 

Organizatorzy - Kalendarz

PLJ

Bogusławice

PLJ

Michałowice

PLJ

Olsza

PLJ

Machnice

 
PLJ

Dąbrówka Mała

PLJ

Zielona Góra

PLJ

Głogów Małopolski

PLJ

Olsza
27-29.09.2018

 

Patronaty

PLJ

PKOL

www.olimpijski.pl

PLJ

Starosta Śremski

www.powiat-srem.pl

PLJ

Burmistrz Śremu

www.srem.pl

PLJ

Fundacja Orła Białego

www.fundacjaorlabialego.pl

 

Partnerzy

PLJ

Orlen Paliwa

www.orlenpaliwa.com.pl

PLJ

Andrewex

www.andrewex.pl

PLJ

Techcool

www.techcool.pl

PLJ

Profil

www.profil.pila.pl

 
PLJ

Volksvagen Rzepecki-Mroczkowski

www.rzepecki-mroczkowski.pl

PLJ

Auto Wache

www.wache.com.pl

PLJ

Logis

www.logispolska.pl

BZ WBK

www.bzwbk.pl

 
PLJ

Fundacja Orła Białego

www.fundacjaorlabialego.pl

PLJ

Agro-Handel

www.agro-handel.com.pl

PLJ

JO-L