baner zlota 390

baner srebrna 390

baner brazowa 390

Ostatni przed finałem etap Polskiej Ligi Jeździeckiej wygrał reprezentant gospodarzy Michał Kaźmierczak, na klaczy Helia Van de Heihoek. Jakub Krzyżosiak awansował na drugie miejsce w tabeli Kategorii Złotej.
DSC 5711o

W Finale Rundy Złotej 145 cm wystartowało dziesięć par, a do rozgrywki dostało się pięć z nich. Michał Kaźmierczak zarówno na klaczy Helia Van de Heihoek, jak i na koniu Wilander pokonał obydwa parkury bezbłędnie i ostatecznie zajął pierwsze i trzecie miejsce. Drugi był Andrzej Głoskowski na Bachelor Lad.

Jakub Krzyżosiak na Z-Pilot zajął w Grand Prix piąte miejsce, co dało mu awans w tabeli kategorii złotej. Zajmuje on teraz drugie miejsce, ze stratą zaledwie jednego punktu do lidera, Dawida Skiby. To daje mu bardzo dobrą pozycję wyjściową przed finałem, który odbędzie się w dniach 14-16 września w Olszy.

Wyniki TUTAJ

Finał Rundy Srebrnej wygrała Zuzanna Januszewska na klaczy Ironia, a Brązowej Julia Szychowiak na Tornado.