baner zlota 390

baner srebrna 390

baner brazowa 390

Kolejna edycja Polskiej Ligi Jeździeckiej, której po raz drugi koordynatorem jest KJ Agro-Handel, zapowiada się bardzo ciekawie.

 

wspaniałe nagrody małe

Rozgrywki Polskiej Ligi Jeździeckiej z pewnością zdominują rywalizację na poziomie ogólnokrajowym na otwartych hipodromach w sezonie 2019. Na cykl, który trwał będzie od kwietnia do września, składa się z 7 etapów i zawodów finałowych.

„Dziś mamy wszystko zapięte na ostatni guzik, podpisane wszystkie umowy zarówno ze sponsorami, jak i organizatorami etapów. Cieszy nas, że mamy w jednej i drugiej grupie nowych partnerów. Rozgrywki zapowiadają się bardzo ciekawie zarówno dla zawodników, jak i kibiców” – mówi przewodniczący Komitetu Organizacyjnego PLJ Jan Ludwiczak.

Pierwsze zawody Ligi odbędą się już w ostatni weekend kwietnia w Biskupcu koło Iławy. KJ Lotar to jeden z dwóch nowych partnerów organizacyjnych PLJ. Drugim debiutującym miejscem będzie w lipcu Stajnia Biały Las. Oba ośrodki mają fantastyczne nowe hipodromy z systemem Ebe Flut. Tradycyjnie Liga zawita też do Bogusławic, Michałowic (maj), Dąbrówki Małej (lipiec) i Zielonej Góry (sierpień). Koordynator na swoim hipodromie zorganizuje czwarty etap (czerwiec) i finał (ostatni weekend września).

„Wszystkie ośrodki mają doskonałą infrastrukturę i do tego dużo chęci do organizowania dobrych imprez. My u nas w Olszy też cały czas polepszamy bazę, po inwestycji w piaskowe areny teraz przyszedł czas na stałe boksy. Takich na naszych gości będzie w tym sezonie czekać 180” – dodaje prezes Ludwiczak.

Łączna pula nagród za klasyfikację końcową ma wartość około 170 000 zł. Na zwycięzców kategorii złotej i srebrnej ponownie czekają nowe samochody osobowe. Nowy pojazd – skuter - otrzyma też  triumfator kategorii brązowej.

Małej modyfikacji uległ regulamin kategorii indywidualnych. Dotyczy ona zawodów finałowych, podczas których dodatkowo punkty zdobywać się będzie też w półfinałach. Drużynowy Puchar Polski ma identyczne zasady jak w poprzednim sezonie.

Więcej o rozgrywkach PLJ (regulamin, nagrody, kalendarz, partnerze) znajdziecie państwo na naszej stronie.

Organizatorzy - Miejsca

PLJ

Olsza

PLJ

Biskupiec

PLJ

Bogusławice

PLJ

Michałowice

 
PLJ

Biały Las

PLJ

Dąbrówka Mała

PLJ

Zielona Góra

 
 

Patronaty

Ministerstwo Sportu i Turystyki

Ministerstwo Sportu i Turystyki

www.msit.gov.pl

PLJ

PKOL

www.olimpijski.pl

PLJ

Starosta Śremski

www.powiat-srem.pl

PLJ

Burmistrz Śremu

www.srem.pl

PLJ

Fundacja Orła Białego

www.fundacjaorlabialego.pl

Partnerzy

PLJ

Toyota Ukleja

www.toyota-ukleja.pl

PLJ

Hotel Rodan

www.hotel-rodan.pl

PLJ

Pro-Linen

www.pro-linen.pl

PLJ

Cryogas

www.cryogas.pl

 
PLJ

Plus dla biznesu

www.plus.pl/b2b

PLJ

Andrewex

www.andrewex.pl

PLJ

Profil

www.profil.pila.pl

PLJ

Logis

www.logispolska.pl

 
PLJ

Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego – Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości

www.unia.srem.com.pl

PLJ

Agro-Handel

www.agro-handel.com.pl

PLJ

Fundacja Orła Białego

www.fundacjaorlabialego.pl