baner zlota 390

baner srebrna 390

baner brazowa 390

Relacja z Finału 2018 - Olsza (15-16 września)

Sobota

17.00 - Drużynowy Puchar Polski

Niedziela

10.00 - Runda brązowa

13.30 - Runda srebrna

16.00 - Runda złota Grand Prix

 

Relacja z VII Etapu 2018 - Głogów Małopolski (2 września)

Niedziela

11.30 - Runda brązowa

13.30 - Runda srebrna

15.00 - Runda złota Grand Prix

 

 

Relacja z IV Etapu 2018 - Zielona Gora (18 lipca)

Niedziela

Runda brązowa

Runda srebrna

Runda złota Grand Prix

 

Relacja z V Etapu 2018 - Dąbrówka Mała (29 lipca)

Niedziela

Runda brązowa

Runda srebrna

Runda złota Grand Prix

 

Relacja z IV Etapu 2018 - Machnice (23 lipca)

Poniedziałek

Runda brązowa - 8.15

Runda srebrna - 11.45

Runda złota Grand Prix - 14.30

 

Relacja z III Etapu 2018 - Olsza (2-3 czerwca)

Niedziela

Runda brązowa - 9.00

Runda srebrna - 12.30

Runda złota Grand Prix - 15.00

 

Sobota

12.30 Klasa C

15.15 Klasa CC

17.00 Drużynowy Puchar Polski

 

Relacja z II Etapu 2018 - Michałowice (12-13 maja 2018)

Runda brązowa - 10.30

Runda srebrna - ok. 14.00

Runda złota Grand Prix - ok. 16.30

Sobota

DPP - 18.00

 

Relacja z I Etapu 2018 - Bogusławice (6 maja 2018)

Runda brązowa - 10.00

Runda srebrna - 12.00

Runda złota Grand Prix - 14.30

 

Relacja z finału w Olszy (23-24 września 2017)

Sobota

17.15 Drużynowy  Puchar Polski

Niedziela

ok. 11.00 Runda brązowa

ok. 13.00 Runda srebrna

ok. 15.00 Runda złota Grand Prix

 

Relacja z Leśnej Woli (3 września 2017)

Niedziela

Runda brązowa

Runda srebrna

Runda złota Grand Prix

 

Relacja z Olszy (25 czerwca 2017)

Niedziela

Runda brązowa - 9.00

Runda srebrna - 12.00

Runda złota Grand Prix - 15.30

 

Relacja z Michałowic (13-14 maja 2017)

Niedziela

Runda brązowa - ok. 11.10

Runda srebrna - ok. 13.35

Runda złota Grand Prix - ok. 14.50

Sobota

Drużynowy Puchar Polski - 18.20

 

Runda brązowa - 9.15

Runda srebrna - 11.00

Runda złota Grand Prix - 13.00

Organizatorzy - Miejsca

PLJ

Olsza

PLJ

Biskupiec

PLJ

Bogusławice

PLJ

Michałowice

 
PLJ

Biały Las

PLJ

Dąbrówka Mała

PLJ

Zielona Góra

 
 

Patronaty

Ministerstwo Sportu i Turystyki

Ministerstwo Sportu i Turystyki

www.msit.gov.pl

PLJ

PKOL

www.olimpijski.pl

PLJ

Starosta Śremski

www.powiat-srem.pl

PLJ

Burmistrz Śremu

www.srem.pl

PLJ

Fundacja Orła Białego

www.fundacjaorlabialego.pl

Partnerzy

PLJ

Toyota Ukleja

www.toyota-ukleja.pl

PLJ

Hotel Rodan

www.hotel-rodan.pl

PLJ

Pro-Linen

www.pro-linen.pl

PLJ

Cryogas

www.cryogas.pl

 
PLJ

Plus dla biznesu

www.plus.pl/b2b

PLJ

Andrewex

www.andrewex.pl

PLJ

Profil

www.profil.pila.pl

PLJ

Logis

www.logispolska.pl

 
PLJ

Agro-Handel

www.agro-handel.com.pl

PLJ

Fundacja Orła Białego

www.fundacjaorlabialego.pl