Prezentacja drużyn startujących w Drużynowym Pucharze Polski 2020
KJ Agro-Handel Śrem
1. |
Skiba Dawid |
2. |
Tęcza Szymon |
3. |
Szała Wiktor |
4. |
Kiecoń Mściwoj |
5. |
Andrzej Głoskowski |
6. |
Aleksandra Sobocka |
KJ Infernal Team
1. |
Dołhun Jakub (MJ.1999) |
2. |
Borzęcka Maja (JM.2005) |
3. |
Krywult Amelia (J.2004) |
4. |
Milczarek Nina (MJ.2000) |
5. |
Grzesiek Paula |
KJ Verso La Natura
1. |
Lewandowski Aleksander (J.2003) |
2. |
Piksa Łukasz |
3. |
Jabłońska Julia (JM.2005) |
4. |
Bartosz Adamus |
5. |
Natalia Czernik |
Wielkopolski Związek Jeździecki
1. |
Abaimov Artem |
2. |
Rozynek Martin |
3. |
Kazlou Siarhei |
4. |
Charadnik Vitali |
5. | Marcin Bętkowski |
KJ SO Łąck
1. |
Kubiak Jakub (MJ.2000) |
2. |
Kubiak Grzegorz |
3. |
Zaręba Aleksandra (J.2004) |
4. |
Kubiak Bogdan |
KJ Trachy Sośnicowice
1. |
Jarocka Zuzanna (J.2003) |
2. |
Kolińska Amanda (JM.2006) |
3. |
Kubik Natalia (J.2002) |
4. |
Koza Łukasz |
Warszawsko-Mazowiecki ZJ
1. |
Branicka Waleria (J.2003) |
2. |
Chwalińska Zuzanna (J.2003) |
3. |
Inguenaud Sophia (MJ.1999) |
4. |
Nieużyła Leszek |
Kraju Jumping Team
1. |
Osieka Hanna |
2. |
Krajewski Rafał |
3. |
Zybała Aleksandra (J.2002) |
4. |
Krajewski Łukasz |
Śląski Związek Jeździecki
1. |
Otylia Barczyk |
2. |
Emilia Szojda |
3. |
Katarzyna Bula |
4. |
Zuzanna Kaczmarzyk |
KJ Preria Wilkowice
1. |
Natalia Kluska |
2. |
Maria Kamińska |
3. |
Oliwer Bule |
4. |
Oliwia Kosmol |
Sopocki KJ
1. |
Joanna Tejchman-Konarzewska |
2. |
Zuzanna Sterczyńska |
3. |
Aleksandra Kozłowska |
4. |
Weronika Wilska-Czarnecka |
KJ Strzała Krubiczew
1 |
Antoni Strzałkowski |
2 |
Monika Jaworska |
3 |
Cezary Kalinowski |
4 |
Michał Piątkowski |
OZJ Opole
1. |
Karolina Godoś |
2. |
Adam Grzegorzewski |
3. |
Emilia Pietrzak |
4. |
Agnieszka Olszewska |
JKS Barłomina
1. |
Jacek Grzywacz |
2. |
Adam Nicpoń |
3. |
Martyna Pietroń |
4. | Julia Milewska |
KS Jumping Events
1. |
Kaźmierczak Wiktoria (MJ.1999) |
2. |
Smura Kornelia (JM.2005) |
3. |
Wesoły Marcin |
Klasyfikacja Drużynowego Pucharu Polski 2020
Miejsce | Drużyna | I etap - Bogusławice | II etap - Olsza | III etap - Dąbrówka Mała | IV etap - Sopot | V etap - Jakubowice | VI etap- Warka | VII etap - Gałkowo | Finał - Warnik | Razem | Nagroda |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KJ Agro-Handel Śrem | 4 | 5 | 2 | 5 | 10 | 26 | 5 000 zł | |||
2 | KJ Infernal Team | 2 | 5 | 0* | 4 | 5 | 4 | 20 | 3 000 zł | ||
3 | KJ SO Łąck | 5 | 4 | 4 | 2* | 3 | 0 | 16 | 2 000 zł | ||
4 | JKS Barłomino | 5 | 4 | 6 | 15 | ||||||
5 | Wielkopolski ZJ | 3 | 0 | 8 | 11 | ||||||
6 | KJ Verso La Natura | 4 | 5 | 2 | 11 | ||||||
7 | KJ Strzala Krubiczew | 3 | 3 | 6 | |||||||
8 | Sopocki KJ | 4 | 4 | ||||||||
9 | KJ Trachy Sośnicowice | 3 | 3 | ||||||||
9 | OZJ Opole | 3 | 3 | ||||||||
11 | Warszawsko-Mazowiecki ZJ | 1 | 1 | 2 | |||||||
11 | St. Kraju Jumping Team | 2 | 2 | ||||||||
13 | KS Jumping Events Poznań | 1 | 1 | ||||||||
13 | KJ Preria Wilkowice | 1 | 1 | ||||||||
JKS Melloni Horses | 0 | 0 | |||||||||
Śłaski Związek Jeździecki | 0 | 0 |
* liczą się 4 najlepsze wyniki z kwalifikacji